KONST / Litografier / Färglitografi 14965478
nr 1496 5478
Färglitografi
3 st, Peter Matthews. Geometriska kompositioner. Signerade, färglitografi, yttermått inklusive ram: 64x50-80x55 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 18:56:10
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)